"WE CREATE VALUE
FOR YOU TO USE"

Alicja Pierzynowska

Członek Zarządu SOVEN Sp. z o.o.

twarzZespol

O sobie można mówić godzinami, choć nie każdy ma odwagę pokazać siebie. Ja osobiście, kiedy spojrzę wstecz, widzę wszystko co osiągnęłam, co było moim udziałem i jestem z tego dumna. Chcę się dalej rozwijać i dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, które doprowadziły mnie właśnie tutaj.

Jako filolog, tłumacz, metodyk, praktyk i trener języka angielskiego pomogę Tobie wyswobodzić język i nabrać płynności komunikacji w j. angielskim.

Jako mentor, coach, stylista i przedsiębiorca pomogę Tobie odnaleźć siebie i swoją drogę, trzymać się ustalonych celów, rozbić skorupę niemowy i uwierzyć, że i Ty możesz osiągnąć sukces.

Od ponad 16 lat pracuję z osobami dorosłymi, wśród których było wielu biznesmenów, dyrektorów, prezesów firm, managerów, rekruterów, specjalistów wielu branż czy osób, które były na etapie zmian życiowych. W tym czasie wytrenowałam ok 8600 osób podczas 15200 godzin owocnych zajęć. Wyzwania jakie stawały wtedy przede mną, podsycały moją kreatywność i energię. Efektem tego jest kilkadziesiąt programów treningowych i szkoleń mojego autorstwa.

W sumie 22 lata moich doświadczeń w pracy z ludźmi w każdym wieku, dały początek projektowi TENGI.PL, dzięki któremu pomagam innym osiągnąć swój cel. Moje oryginalne metody pomogą Tobie wytrenować swoją płynność komunikacji w języku angielskim, w sposób dopasowany do Ciebie.

"WE CREATE USEFUL SOLUTIONS FOR YOU"

Adam Pierzynowski

Prezes SOVEN Sp. z o.o.

twarzZespol

Tworzenie oprogramowania, które jest użyteczne i ułatwia życie innym od dawna jest moją pasją. Obecnie pracuję jako tester oprogramowania w większym zespole ale mam też na swoim koncie kilka ciekawych projektów indywidualnych.

Najmłodszym z nich jest tengi.pl, strona, która powstała z połączenia pasji do angielskiego z pasją do programowania. Mnóstwo czasu i wysiłku kosztowało stworzenie aplikacji internetowej, dzięki której możecie nie tylko nas poznać ale także zbadać swój poziom języka angielskiego, otrzymać automatyczny raport z testu, zarezerwować i opłacić swoje zajęcia online w wybranym przez Was terminie, zapisać się do newslettera, przesłać nam wiadomość, czy chociażby przejść do naszych mediów społecznościowych.

Z dumą oddajemy Wam do użytku efekty naszej wspólnej pracy i życzymy każdemu z Was odnalezienia swojej ścieżki do płynności w komunikacji po angielsku!

© 2021 Soven Sp. z o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone