czw.. cze 13th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

Dziś zapraszamy na trening powtórkowy zestawów ćwiczeń 1-4 🤍

TRENING 5:

1️⃣ W pierwszych dwóch slajdach przypomnisz sobie wszystkie 6 łączników, które będziemy używać w dłuższych wypowiedziach w 12 kategoriach tematycznych (tych trenowanych wcześniej). W tym treningu przećwiczymy wszystko razem 😁

2️⃣ Przejdź do slajdu 3 – tu ćwiczysz wypowiedzi w wybranym zestawie 4 kategorii Przestudiuj kiedy jak używać łączników i powtarzaj na głos przykłady. Wymieniaj informacje i mów o sobie. Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ Slajd 4 – tu ćwiczysz kolejny zestaw 4 kategorii tematycznych. Przestudiuj informacje i powtarzaj na głos przykłady. Wymieniaj informacje i mów o sobie. Przeznacz na to 1 dzień.

4️⃣ Przejdź do slajdu 5 – tu znajdziesz zestaw pozostałych 4 kategorii tematycznych. Przestudiuj użycie tych informacji z łącznikami i powtarzaj je na głos. Wymieniaj przykłady i mów o sobie. Daj sobie na to 1 dzień.

5️⃣ Teraz przejdź do slajdu 6 – Teraz Twoja Kolej! Uzupełnił przykłady odpowiednimi łącznikami tak, aby zdania miały sens. Potem twórz własne i miksuj kategorie dowolnie zachowując sens i logikę 👍 mów o sobie!

6️⃣ Na koniec slajd 7 – POLUB NASZ TRENING, JEŚLI CI SIE PODOBA I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWOJĄ MOWĘ PO OBCEMU! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.

DZIĘKUJEMY, ŻE TRENUJESZ Z NAMI ❤

POWODZENIA ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *