czw.. cze 13th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

Zapraszamy na ostatni trening w tej serii, bo za tydzień kolejna powtórka ❗ Nie czekaj, trenuj z nami angielski od podstaw 💪

TRENING 9:

1️⃣ W pierwszych 2 slajdach dowiesz się w jaki sposób będziesz trenować dialog udzielając rozbudowanych odpowiedzi oraz reagowania na nie. Tym razem przećwiczymy używanie THEN, SO i BECAUSE.

2️⃣ SLAJD 3 – Przeanalizuj jak można odpowiedzieć na pytanie używając BECAUSE, i jak można reagować na uzyskane odpowiedzi. Czytaj na głos aby poćwiczyć wymowę. Potem udziel kilku własnych odpowiedzi i zareaguj na nie – używaj 'because’. Przeprowadź z kimś ten dialog, aby wytrenować mówienie i zapamiętać jak najwięcej. Zapisuj swoje odpowiedzi – to też ważne ❗ Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ SLAJD 4 – Przeanalizuj jak można odpowiedzieć na pytanie używając SO, i jak można reagować na uzyskane odpowiedzi. Czytaj na głos aby poćwiczyć wymowę. Potem udziel kilku własnych odpowiedzi i zareaguj na nie – używaj 'so’. Przeprowadź z kimś ten dialog, aby wytrenować mówienie i zapamiętać jak najwięcej. Zapisuj swoje odpowiedzi – to też ważne ❗ Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

4️⃣ SLAJD 5 – Przeanalizuj jak można odpowiedzieć na pytanie używając THEN, i jak można reagować na uzyskane odpowiedzi. Czytaj na głos aby poćwiczyć wymowę. Potem udziel kilku własnych odpowiedzi i zareaguj na nie – używaj 'then’. Przeprowadź z kimś ten dialog, aby wytrenować mówienie i zapamiętać jak najwięcej. Zapisuj swoje odpowiedzi – to też ważne ❗ Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

5️⃣ SLAJD 6 – TERAZ TWOJA KOLEJ 🙂 Uzupełnij odpowiedź i reakcje używając odpowiednio 'then, so, because’. Czytaj na głos, zmieniaj pytanie, udzielaj swoich odopwiedzi i reaguj. Przeprowadź z kimś dialog i baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

6️⃣ SLAJD 7 – POLUB NASZ TRENING, JEŚLI CI SIE PODOBA I POLECAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ OD PODSTAW SWÓJ ANGIELSKI! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE 💛

DO DZIEŁA 💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *