wt.. lip 16th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

TRENING 4:


1️⃣ Przeczytaj 2 pierwsze slajdy. W tym treningu dalej zajmieny łączeniem informacji, ale przy użyciu 3 innych spójników: BECAUSE OF, MOREOVER i AS.

2️⃣ Przejdź do slajdu 3 – Przećwicz teraz zastosowanie BECAUSE OF. Przeanalizuj znaczenie oraz przykłady. Powtarzaj je na głos. Daj sobie na to 1 dzień. Pamiętaj, aby tworzyć własne przykłady zamieniając informacje na te, które opisują Ciebie.

3️⃣ Slajd 4 – Przećwicz użycie MOREOVER. Przeanalizuj znaczenie oraz przykłady. Powtarzaj je na głos. Daj sobie na to 1 dzień. Pamiętaj, aby tworzyć własne przykłady zamieniając informacje na te, które opisują Ciebie.

4️⃣ Slajd 5 – Przećwicz użycie AS. Przeanalizuj znaczenie oraz przykłady. Powtarzaj je na głos. Daj sobie na to 1 dzień. Pamiętaj, aby tworzyć własne przykłady zamieniając informacje na te, które opisują Ciebie.

5️⃣ Slajd 6 – Teraz Twoja kolej 🙂 Uzupełnij zdania odpowiednim łącznikiem, spróbuj je przetłumaczyć, czytaj na głos. Zamieniaj informacje tak, aby opisywały Ciebie. Daj sobie 1 dzień na trening przykładów z użyciem tych 3 łączników. Mów do siebie!

6️⃣ Slajd 7 – Polub nas jeśli podoba Ci się taki, napisz w komentarzu swoje przykłady i udostępnij ten trening znajomy. Pomóż nam dotrzeć do innych osób, które też chcą wytrenować swój angielski 🤗


Dziękujemy za wsparcie 💛

POWODZENIA ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *