pon.. maj 20th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

TRENING 8:

1️⃣ Przeczytaj 2 pierwsze slajdy. Zapoznaj się z cz. 1 tego treningu – pytajnikiem HOW i 3 grupami stworzonymi pod kątem jego sposobu użycia. (Cz. 2 treningu z HOW za tydzień!)

2️⃣ SLAJD 3 – Zapoznaj się z GRUPĄ I, jak budować pytania z użyciem pytajnika HOW bez dodatków. Zbuduj logiczne pytania z podanych przykładów i powtarzaj je na głos, aby ćwiczyć wymowę. Potem udzielaj odpowiedzi. Prowadź z kimś dialog i baw się tym! Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ SLAJD 4 – Zapoznaj się z GRUPĄ II, jak budować pytania z użyciem pytajnika HOW + przymiotniki. Zbuduj logiczne pytania z podanych przykładów i powtarzaj je na głos, aby ćwiczyć wymowę. Potem udzielaj odpowiedzi. Prowadź z kimś dialog i baw się tym! Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

4️⃣ SLAJD 5 – Zapoznaj się z GRUPĄ III, jak budować pytania z użyciem pytajnika HOW + przysłówki. Zbuduj logiczne pytania z podanych przykładów i powtarzaj je na głos, aby ćwiczyć wymowę. Potem udzielaj odpowiedzi. Prowadź z kimś dialog i baw się tym! Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

5️⃣ SLAJD 6 – TERAZ TWOJA KOLEJ! Uzupełnij pytania odpowiednimi wyrazami (przymiotnik, przysłówek, albo ’-’ nic). Przeanalizuj je i mów na głos, aby ćwiczyć wymowę. Dodaj swoje odpowiedzi i prowadź z kimś dialog. Wymieniaj informacje tak, aby budować nowe, logiczne pytania. Pamiętaj, aby udzielać też odpowiedzi! Zapisuj przykłady! Daj sobie na to 1-2 dni.

6️⃣ SLAJD 7 – POLUB I KOMENTUJ NASZE TRENINGI, JEŚLI CI SIE PODOBAJĄ I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWÓJ ANGIELSKI! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.🤗

TRENUJ Z NAMI 💪

POWODZENIA ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *