wt.. lip 16th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

TRENING 8:

1️⃣ W pierwszych 2 slajdach dowiesz się w jaki sposób będziesz trenować dialog. PYTANIE – ODPOWIEDŹ – REAKCJA.

2️⃣ SLAJD 3 – tu poznajesz 2 przykłady pytań, odpowiedzi do nich i reakcji. Przeanalizuj je i powtarzaj na głos aby zapamiętać i poćwiczyć wymowę. Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ SLAJD 4 – tu znajdziesz kilka przykładów REAKCJI POZYTYWNYCH na odpowiedź do zadanego pytania. Przestudiuj je. Powtarzaj na głos przykłady, aby poćwiczyć wymowę. Potem sróbuj zmienić informacje, zadaj swoje pytanie, odpowiedz i zareaguj na tą odpowiedź. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

4️⃣ SLAJD 5 – tu znajdziesz kilka przykładów REAKCJI NEGATYWNYCH na odpowiedź do zadanego pytania. Przestudiuj je. Powtarzaj na głos przykłady, aby poćwiczyć wymowę. Potem sróbuj zmienić informacje, zadaj swoje pytanie, odpowiadaj i zareaguj na tą odpowiedź. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

5️⃣ SLAJD 6 – TERAZ TWOJA KOLEJ 🙂 Znajdziesz tu kolejne przykłady pytań i udzielonych opowiedzi – zareaguj na różne sposoby. Powtarzaj na głos przykłady, zmieniaj informacje, zadawaj pytania, udzielaj swoich odopwiedzi i reaguj. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

6️⃣ SLAJD 7 – POLUB NASZ TRENING, JEŚLI CI SIE PODOBA I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWOJĄ MOWĘ PO OBCEMU! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.

DZIĘKUJEMY, ŻE TRENUJESZ Z NAMI 🏋️‍♀️

DO DZIEŁA 💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *