pon.. maj 20th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

Dziś zaczynamy kolejną serię treningów dot. zadawania pytań 🤍

Do dzieła!

TRENING 6:

1️⃣ W pierwszych trzech slajdach dowiesz się jaką formę pytania będziemy ćwiczyć, dlaczego taką i jak możesz na to pytanie odpowiedzieć. Na analizę tego przeznacz 1 dzień, jeśli potrzebujesz.

2️⃣ Przejdź do slajdu 4 – tu poznajesz przykłady pełnych pytań i możliwych odpowiedzi. Przeanalizuj je i powtarzaj na głos aby zapamiętać wszystkie wersje. Wymieniaj informacje i odpowiadaj o sobie z użyciem wszystkich 4 wersji. Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ Slajd 5 – tu ćwiczysz kolejne przykłady i więcej kategorii tematycznych. Przestudiuj je wraz z odowiedziami. Powtarzaj na głos przykłady podając za każdym razem inną wersję odopwiedzi. Wymieniaj informacje i mów o sobie. Przeznacz na to 1-2 dni.

4️⃣ Przejdź do slajdu 6 – TERAZ TWOJA KOLEJ!. Udziel odpowiedzi na zadane pytania wybierając dowolną wersję. Zapisz je i powtarzaj na głos. Wymieniaj informacje i mów fakty o sobie. Prowadź dialog z inną osobą – zadawajcie sobie wzajemnie pytania i odpowiadajcie. Daj sobie na to 1-2 dni.

5️⃣ Na koniec slajd 7 – POLUB NASZ TRENING, JEŚLI CI SIE PODOBA I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWOJĄ MOWĘ PO OBCEMU! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.

CIESZYMY SIE, ŻE JESTEŚ Z NAMI ❤

POWODZENIA ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *