pon.. maj 20th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

TRENING 7:

1️⃣ W pierwszych 2 slajdach omawiamy temat zadawania rozbudowanych pytań. Sprawdź przy pomocy jakich 3 łączników możesz takie pytania zadać. Na analizę tego przeznacz 1 dzień, jeśli potrzebujesz.

2️⃣ Slajdu 3 – tu poznajesz sposoby zastosowania 3 łączników, aby pytanie było bardziej złożone. Znajdziesz też wyjaśnienia i przykładowe odpowiedzi. Przeanalizuj je i powtarzaj na głos aby zapamiętać. Daj sobie na to ćwiczenie 1 dzień.

3️⃣ Slajd 4 – tu jest więcej przykładowych pytań z użyciem 'AND’ wraz z możliwymi odpowiedziami. Przestudiuj je. Powtarzaj na głos przykłady, zmieniaj informacje, zadawaj pytania i udzielaj swoich odopwiedzi. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

4️⃣ Slajd 5 – tu jest więcej przykładowych pytań z użyciem 'OR’ wraz z możliwymi odpowiedziami. Przestudiuj je. Powtarzaj na głos przykłady, zmieniaj informacje, zadawaj pytania i udzielaj swoich odopwiedzi. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

5️⃣ Slajd 6 – tu jest więcej przykładowych pytań z użyciem 'UNTIL’ wraz z możliwymi odpowiedziami. Przestudiuj je. Powtarzaj na głos przykłady, zmieniaj informacje, zadawaj pytania i udzielaj swoich odopwiedzi. Prowadź z kimś dialog, baw się! Przeznacz na to 1-2 dni.

6️⃣ Na koniec slajd 7 – POLUB NASZ TRENING, JEŚLI CI SIE PODOBA I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWOJĄ MOWĘ PO OBCEMU! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.

DZIĘKUJEMY ❤

DO DZIEŁA ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *