pon.. maj 20th, 2024
Trening angielskiego slajd 1

TRENING 7:

1️⃣ Przeczytaj 2 pierwsze slajdy, aby dowiedzieć się z jakimi pytajnikami będziemy pracować podczas tego treningu. Zapoznaj się z nimi i zapamiętaj.

2️⃣ Przejdź do slajdu 3 – Zapoznaj się z tym, jak budować pytania z użyciem pytajników typu WH-. Powtarzaj je na głos, aby ćwiczyć wymowę. Jeśli potrzebujesz, daj sobie na to 1 dzień.

3️⃣ Slajd 4 – Tutaj znajdziesz przykładowe pytania z użyciem: WHAT/WHEN/WHERE. Przeanalizuj je, dodaj swoje wersje odpowiedzi. Powtarzaj na głos wielokrotnie w ciągu dnia, ćwicz wymowę. Daj sobie na to 1 dzień.

4️⃣ Slajd 5 – Tutaj znajdziesz przykładowe pytania z użyciem: WHO/WHOM/WHOSE. Przeanalizuj je, dodaj swoje wersje odpowiedzi. Powtarzaj na głos wielokrotnie w ciągu dnia, ćwicz wymowę. Daj sobie na to 1 dzień.

5️⃣ Slajd 6 – Tutaj znajdziesz przykładowe pytania z użyciem: WHICH/WHY. Przeanalizuj je, dodaj swoje wersje odpowiedzi. Powtarzaj na głos wielokrotnie w ciągu dnia, ćwicz wymowę. Daj sobie na to 1 dzień.

6️⃣ Przejdź do slajdu 7 – TERAZ TWOJA KOLEJ! Tu są pytania skierowane do Ciebie, na które postaraj się udzielić jak najwięcej odpowiedzi. Zadawaj te pytania komuś i ćwicz dialog. Pamiętaj o zachowaniu logiki w odpowiedziach 🙂 Daj sobie na to 1-2 dni.

7️⃣ Slajd 8 – POLUB I KOMENTUJ NASZE TRENINGI, JEŚLI CI SIE PODOBAJĄ I POLCAJ ZNAJOMYM, ABY I ONI MOGLI SZYBKO WYTRENOWAĆ SWÓJ ANGIELSKI! 😁 Pomóż nam dotrzeć do większego grona osób.🤗

JESTEŚ Z NAMI ❓

DO DZIEŁA 💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *